betssonlogo

Opis Betsson

Co prawda mówi się, że życie jest grą, jednakże czasami niektórzy z nas mają ochotę na to, aby pograć w bardziej dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie zawsze możemy jednak pozwolić sobie na wyprawę do kasyna, dlatego warto przyjrzeć się temu co w tym zakresie oferuje nam internet. Na wyjątkową uwagę zasługuje szereg różnych gier i zakładów, jakie możemy znaleźć w serwisie Betsson.

Jest to jedno z najlepszych istniejących w sieci kasyn, gdzie praktycznie każdy gracz znajdzie ulubioną rozrywkę. Od zakładów sportowych poprzez najpopularniejsze gry karciane, jak poker czy Blackjack aż do zdrapek online. I to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu!

Przyjrzyjmy się bliżej chociażby różnym grom typu slot, jakie możemy znaleźć w serwisie. Gry te generalnie opierają się na zasadach rządzących grami w automatach, chodzi o wylosowanie takich samych przedmiotów w linii. W tym kasynie internetowym możemy wybrać ilość linii, jakie będą brane pod uwagę co wpłynie na zwiększenie obstawianej stawki. Przykładowo, jeżeli będziemy chcieli zagrać w Safari Madness, możemy wybrać jedną linię lub więcej, a za każdym razem zwiększamy wartość zakładu o kwotę początkową. Później wystarczy tylko kliknąć start i czekać aż pojawi się zwycięski układ. Jeżeli zmienimy zdanie, w każdej chwili możemy też modyfikować obstawiane przez nas opcje.

Nieco odmiennie od powyższej przedstawia się obstawianie w Zuma Slots, gdzie mamy pięć układów pionowych. Można tutaj obstawiać również różne krzywe, choć sama zasada działania jest podobna. A jeżeli komuś od starożytnych Majów bliższe są klimaty japońskie, wtedy warto zwrócić uwagę na Geisha Wonders. Możemy tu wybrać aż trzydzieści różnych linii, a później trzymać kciuki, by zobaczyć jak najwięcej butelek sake, które pojawiają się w tej gierce. Oczywiście można też znaleźć całe mnóstwo slotów o podobnej mechanice, ale w innym klimacie, jak Icy Wonders, gdzie mamy do czynienia z epoką lodowcową czy Tiki Wonders kojarzące się z przygodą na Hawajach. Słowem dzięki Betsson automaty to nie tylko trzy cytrynki czy inne owocowe wariacje.

Kolejnym typem gier, jakie możemy w serwisie znaleźć, są tak zwane gry stołowe. Tutaj okazuje się, że z pozoru zmarnowane godziny, jakie przeznaczyliśmy na układanie pasjansów mogą obecnie zaprocentować niezłym zyskiem. Jeżeli zdecydujemy się zagrać np. w Solitaire, gdy przystępujemy do gry zasady są proste, musimy ułożyć talię od asów w górę, za każdą kartę ułożoną otrzymujemy 1/13 obstawionej sumy. Ukończenie gry wymaga sporo kombinowania, zależy też do szczęścia. Jednakże za większością rozdań jesteśmy w stanie wyjść na plus, o ile uważnie gramy. Ale przecież, że co to za kasyno bez elementu ryzyka!

Serwis Betsson jest kasynem zagranicznym, ale przystosowanym również dla polskich odbiorców. Po pierwsze możemy wybrać opcję polskiego języka na stronie, po drugie istnieją dostępne dla Polaków formy płatności. Przykładowo można skorzystać z opcji Przelewy24 – opcję tę udostępnia większość polskich banków. Można również dokonać wpłaty za pomocą Katy Visa czy Mastercard. W każdym wypadku kwota minimalna wynosi 10 €, maksymalna opłata za przelew to 2,5% (chociaż nie zawsze ona występuje). Najdogodniejszą opcją wypłaty środków wydaje się skorzystanie z karty Visa, ponieważ nie wymaga ona opłaty manipulacyjnej, a minimalna kwota wypłaty jest bardzo niska, gdyż wynosi 25 pln. Atutem jest również krótki czas oczekiwania na przelew – pieniądze przekazywane są z serwisu Betsson następnego dnia po wykonaniu zlecenia, czas oczekiwania na wpływ na konto wynosi od 3 do 5 dni z uwagi na bank odbiorcy.

Aktualnie szczególnie warto zacząć grać w wirtualnym kasynie Betsson, ponieważ możemy otrzymać aż do 500 pln gratis. Przy zakładaniu nowego konta wpłacone przez nas środki zostaną podwojone. Ponadto z okazji świąt serwis przygotował dla swoich graczy specjalny worek z prezentami – każdego dnia dostępny jest inny, jak przykładowo darmowy zakład w meczu między Crystal Palace a West Hamem.

—> Dołącz do grona graczy betsson już dziś!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kasyna Internetowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.